AKTUALNIE POSZUKUJEMY

OPERATOR CNC

Wymagania:

  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego (obróbka skrawaniem lub pokrewne),
  • znajomości obsługi frezarek i tokarek CNC opartych na sterowaniu Fanuc, i/lub Mazatrol
  • dobrej znajomości rysunku technicznego i umiejętności jego odczytania,
  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • doświadczenia w pracy przy obróbce skrawaniem,
  • podstawowej wiedzy o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem,
  • dokonywanie analizy zużycia ostrzy oraz ich wymiana na nowe.
  • kreatywność, chęć stałego rozwoju, nauki oraz otwartość na nowe rzeczy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6/14; 14/22),

Zadania:

  • monitorowanie funkcjonowania poszczególnych maszyn,
  • utrzymywanie poszczególnych urządzeń w należytym stanie technicznym,
  • wykonywanie części zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną
  • przeprowadzanie kontroli jakości uzyskanych wyrobów
  • mocowanie narzędzi i oprzyrządowania
  • dokonywanie analizy zużycia ostrzy oraz ich wymiana na nowe

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres:

praca@hasborg.pl

UWAGA!
PROSIMY O ZAMIESZCZENIE KLAUZULI: "WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH.
CV BEZ KLAUZULI NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE

Zaufali nam