Poznaj HASBORG - niemiecką myśl techniczną i europejskie wykonanie

Naszą firmę tworzą ludzie, dla których projektowanie i tworzenie jest pasją. Dlatego to co u nas powstaje jest przemyślane i dopracowane do najmniejszych szczegółów. Projektujemy od podstaw kompletne rozwiązania, produkujemy zaawansowane technologicznie linie i urządzenia do przemysłu spożywczego. Głównie specjalizujemy się w urządzeniach do produkcji ciastek. Są to kompletne linie technologiczne, które formują, nadziewają, dekorują, posypują, pieką i schładzają. Produkujemy też kompletne rozwiązania do oblewania prawdziwą czekoladą. 

Od roku 1997,  kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność - jakość, niezawodność i nowoczesne rozwiązania to główne cele jakie stawiamy sobie jako zespół.

 

Wszystko co projektujemy i tworzymy robimy w zgodzie z naturą, wykazując troskę o nasze naturalne środowisko. W naszych produktach używamy energooszczędnych układów napędowych, stosujemy bardzo wydajne  wymienniki ciepła. Dzięki temu zużycie gazu i energii jest dużo mniejsze. Przyczynia się to do  ochrony środowiska i oszczędności, które doświadczy nasz klient.

Dlaczego Hasborg: 

- jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć i dobrać rozwiązania do Twoich potrzeb. Pokaż nam produkt, powiedz jaką chcesz uzyskać wydajność, jakim dysponujesz pomieszczeniem, a my dopasujemy wszystko. Nie musisz się martwić kupując u różnych dostawców, że urządzenia ze sobą nie współpracują. Będziesz miał jednego dostawcę i jeden sprawny serwis.

-  wdrożymy, ustawimy i nauczymy całego procesu technologicznego potrzebnego do danego produktu. Dzięki globalnemu doświadczeniu, które nabyliśmy dostarczając nasze urządzenia do ponad 50 krajów na świecie posiadamy bardzo dużą wiedzę i mamy różnorodne receptury na wiele produktów.  

- jesteśmy jedyną z niewielu już firm produkujących 100%  komponentów  w Unii Europejskiej. Nie szukamy „dziwnych” oszczędności, stawiamy na niezawodność i długą pracę naszych urządzeń.  

- posiadamy bardzo nowoczesny park maszynowy i ciągle go ulepszamy. Pozwala nam to sprostać skomplikowanym wymaganiom naszych klientów.

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością podzielimy się w pełni naszym wieloletnim doświadczeniem. Już na etapie nowego projektu będziemy dla Państwa partnerem, aby służyć rzetelną pomocą w sposób elastyczny oraz kompleksowy. Zapewnimy dostęp do nowoczesnych technologii produkcji  cukierniczej, wsparcie techniczne i technologiczne.

W oparciu o ustalone założenia nasz zespół zawsze przygotuje atrakcyjną ofertę cenową.

Pragniemy oferować więcej od innych, stale podnosić poprzeczkę, przekraczać standardy, wykraczać poza obowiązujące schematy. Jest to nasz świat cyber przestrzeni, nasz HASBORG – w zgodzie z naturą!

Istotą naszych dążeń jest zdobycie pozycji lidera na arenie międzynarodowej wśród producentów maszyn dla branży cukierniczej. 

Chcesz być najlepszy, współpracuj z najlepszymi !!!

www.hasborg.eu 

 

Nasi dostawcy