PL

Quatromax

To najwyższej klasy czterozbiornikowa maszyna, do produkcji ciastek! Posiada cztery głowice, dwie na ciasto np. ciemne, jasne oraz dwie na nadzienie np. krem + marmolada.

więcej

Triomax

Jako jedyna w swojej klasie ma bardzo różnorodne wyposażenie dzięki, którym jest niesamowicie uniwersalna i nieporównywalna z maszynami obecnymi na rynku.

więcej

Duomax

Maszyny serii DUOMAX CNC stanowią idealne rozwiązanie dla producentów chcących rozszerzyć gamę swoich wyrobów cukierniczych.

więcej

MAXDROP

MAXDROP jest uniwersalną i wielofunkcyjną maszyną do produkcji szerokiej gamy ciastek jednokolorowych.

więcej

Triomax - premium

Maszyna Triomax Premium cnc jest w pełni profesjonalnym urządzeniem pracującym w ciągu technologicznym linii przemysłowej . Stworzona i zaprojektowana tak by pracować niezawodnie.

więcej

Royal Rols

Jest to przemysłowa maszyna klasy PREMIUM. Przeznaczona do pracy na linii przemysłowej. Służy do produkcji ciastek kruchych lub pierników (serca, precle, miśki) wyciskanych z walca.

więcej

Przed - formierka

Przed – formierka, jak sama nazwa wskazuje jest to maszyna ustawiona w ciągu produkcyjnym przed maszyną formującą ciastka z walca.

więcej

Piec tunelowy

Piece tunelowe Hasborg to wysokiej klasy piece konwekcyjne o bardzo dużej sprawności cieplnej. Są to trwałe piece wykonane z grubych blach nierdzewnych

więcej

Oblewarka Luxor

Oblewarka LUXOR przystosowana jest do pracy z czekoladą, produktami czekoladopodobnymi oraz pomadami.

więcej

Kociołek do roztapiania czekolady

Urządzenie KOCIOŁEK służy do roztapiania i podtrzymywania temperatury czekolady.

więcej

Tunel chłodniczy

Tunel chłodniczy jest nowoczesnym urządzeniem współpracującym z oblewarką LUXOR. Służy do ostudzania czekolady lub innych podobnych mas, którymi wcześniej w oblewarce oblany jest produkt cukierniczy.

więcej

Baby - maxdrop 400

„Baby – maxdrop”, jest nowym projektem firmy HASBORG z serii urządzeń „mini”.

więcej

Zaufali nam