OFERTA PRACY

KOORDYNATOR PROCESU PRODUKCJI / TECHNOLOG

Zadania:

·         Bieżące zarządzanie projektami

·         Współpraca z projektantami, podwykonawcami z zakresie realizacji projektów,

·         Analizy kosztów pracochłonności,

·         tworzenie dokumentacji technicznej,

·         Sprawowanie nadzoru nad jakością, produktywnością i terminowością realizowanych prac,

·         Tworzenie zapytań ofertowych i ich analiza,

·         Tworzenie i analizowanie harmonogramu prac oraz raportów,

·         Nadzór technologiczny nad procesem produkcji

·         Wdrażanie nowych zastosowań i technologii

·         Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności

·         Nadzór nad dokumentacją technologiczną

·         Ścisła współpraca z innymi działami

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe techniczne, preferowane o profilu mechaniczno-technologicznym,

·         min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

·         znajomość technologicznych procesów obróbki skrawaniem, jak również spawanie

·         bardzo dobra znajomość konstrukcji maszyn,

·         bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

·         umiejętność obsługi programu NX CAD,

·         umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

·         udział w ciekawych projektach i uruchomieniach,

·         stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie,

·         możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@hasborg.pl

Zaufali nam